TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 4.08.2015, Në orën: 15:49
Kjo shpallje është shikuar: 594 herë

Titulli : Banesa ne lagje te spitalit 70m2

Çmimi : 46,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesen 70m2 ne katin e 4t ne lagjen e spitalit e cila ka nje dhome gjumi sallon kuzhine nje banjo nje terrase , eshte e mobiluar . objekti princesha. Qmimi i fundit eshte 46.000 i padiskutueshem.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr +38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add [email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak Ju Mirpresim ne Agjensioni - JETI SHPK-

SHPALLJET TJERA