TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 4.08.2015, Në orën: 15:50
Kjo shpallje është shikuar: 67 herë

Titulli : Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Çmimi : 29,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje banesen ne Fushe kosove Rr. Dardania te objekti kuq banesa eshte me siperfaqe prej 64m2 banesa eshte ne katin e 6 ka lift,banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme,po ashtu banesa ka 24 ore rrym, uje.wifi etj.

Qmimi 29.000euro [i diskutushem]

Banesa posedon kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Shpajz
-TerrasPer ma shum informata mudn te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
[email protected]

SHPALLJET TJERA