TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.08.2015, Në orën: 09:50
Kjo shpallje është shikuar: 986 herë

Titulli : Bicikleta GT Avalanche ALL TERRA 3.0 Mountain Bike Full Alumin

Çmimi : 250 €

Cmimi në zbritje : 230 €

Kategoria : Biçikleta

Përshkrimi : Shes Bicikleten Profesionale GT Avalanche ALL TERRA 3.0 Mountain Bike eshte e prodhuar ne Amerik dhe eshte 100% Alumin ne gjendje shum te mire dhe e pershtatshme per vozitje me pjese origjinale te gjitha Shimano amortizerin sport SR Sountorn XCM me mundesi bllokimi gomat origjinale bandashet Dopi Alex Rims frenimi me Diska Tektro Comp System etj etj

049 795 725 + Viber
045 897 449

SHPALLJET TJERA