TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 6.08.2015, Në orën: 14:39
Kjo shpallje është shikuar: 235 herë

Titulli : Leshohet banesa me qera te momento

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk leshon me qera banesen ne katin perdhes,rruga Motrat Qirjazi,,banesa gjendet afer caffes Momento,esht e mobilume,
Banesa ka ket renditje
1dhom gjumi,1kuzhin,1banjo,
Qmimi esht 200€ i diskutueshem

Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
[email protected]

Per ma shum mund te shtypni butoni jeti shpk kerko,dhe mund ti shikoni ofertat tjera.

SHPALLJET TJERA