TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 6.08.2015, Në orën: 11:59
Kjo shpallje është shikuar: 800 herë

Titulli : Dhoma me Qera

Çmimi : 65 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Përshkrimi : Leshoj dhoma me qera me kushte te mira per banim duke perfshir ngrohje qendrore,TV,internet,uj 24 ore, rryme etj te gjitha te perfshira ne qmimin e cekur me posht.Objekti eshte i ndar per femra dhe meshkuj , per te gjithe te interesuarit gjendemi afer parkut te qytetit konkretisht ngjitur me Hotel Lyon. Ju mirepresim! viber +37744883302

SHPALLJET TJERA