TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.08.2015, Në orën: 11:34
Kjo shpallje është shikuar: 472 herë

Titulli : leshohet banesa me qera mbrapa ministris shendesis

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

Përshkrimi : leshojm banesen me qera mbrapa ministris shendesis ,esht ne kati perdhes,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,banesa esht e mobiluar, qmimi 300euro Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr +38649217979 +38649594343 +37745965858 ose ne email. [email protected] Ose mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit.saksisht te teb banka Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

SHPALLJET TJERA