TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.08.2015, Në orën: 10:52
Kjo shpallje është shikuar: 1063 herë

Titulli : Leshohet banesa me qera ne Lakrishte

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk leshon banes me qera ne Lakrishte. Banesa eshte ne katin5. Banesa është shumë e mirë e mobilua ne gjendje te banushme,eshte vertet nje lagje e qet dhe pa ndonje problem,po ashtu banesa ka 24ore uje rryme internet etj.

Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Dhomë gjumi
1 Shpajz
1. Banjo
1 Terras


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk

SHPALLJET TJERA