TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.08.2015, Në orën: 10:52
Kjo shpallje është shikuar: 891 herë

Titulli : Leshoj banesa me qera ne Ulpiane

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk leshon banes me qera ne Ulpian me siperfaqe 41m2 eshte ne katin 1, Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banushme,eshte vertet nje lagje e qet dhe pa ndonje problem.


Qmimi 200euro

Banesa posedon:

1 Sallon me kuzhin
1 Banjo

Po ashtu banesa ka uje,rryme,internet 24ore.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk

SHPALLJET TJERA