TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.08.2015, Në orën: 10:52
Kjo shpallje është shikuar: 772 herë

Titulli : Shitet Banesa 57,22m2 ne Fushe Kosove

Çmimi : 26,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 57.22m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni JETI shpk ka ne shitje Banesen 57.22m2,ne katin e 6,banesa esht ne perfundim e siper mbrenda nje muaj esht e gatshme per banim.banesa gjendet ne afersi te postes,rruges per te stacioni i trenit,banesa ka
1Sallon me kuzhin,
1Dhom gjumi
1Banjo.
Koridor,
1Terras
QMIMI eshte 26.000 [ i diskutushem]

Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
[email protected],com

Per me shum mund te klikoni jeti shpk,dhe mund ti shikoni ofertat tjera qe i kem ne dispozicion

JU MIRPRESIM NE AGJENSIONI JETI

SHPALLJET TJERA