TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.08.2015, Në orën: 10:50
Kjo shpallje është shikuar: 972 herë

Titulli : Shitet banesa ne Prishtine

Çmimi : 40,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 52m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen e cila gjendet ne rrugen Afrim Logja perkatesisht afer shtepis se pleqve .Banesa eshte ne katin 5 ka lift dhe ka siperfaqe 52m2 dhe i ploteson te gjitha kushtet e banimit, po ashtu banesa ka nxemje qendrore,klim.Eshte e rinovuar se fundmi dhe ka ndriqim te mjaftueshem sepse eshte me panje nga lindja e diellit dhe eshte ne nje vend shume te mire.po ashtu banesa ka 24 ore rrym, uje.wifi etj

Qmimi 40 000 i diskutueshem

Banesa posedon keto renditje:

1 Sallon
1 Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terras

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose e-mail : [email protected]

Ju Mirpresim.!

Agjensioni JETI sh p k

SHPALLJET TJERA