TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.08.2015, Në orën: 10:49
Kjo shpallje është shikuar: 809 herë

Titulli : Jepet banesa me qera ne Ulpiane

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Përshkrimi : Agjensioni JETI shpk jep banes me qera ne Ulpiane (te hotel BACi)banesa ka siperfaqe prej 70m2 eshte ne katin 4 e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.


Banesa posedon kete renditje:

-Sallon
-Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Terras

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti shpk

SHPALLJET TJERA