TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.08.2015, Në orën: 19:39
Kjo shpallje është shikuar: 1058 herë

Titulli : GOLF 5 TDI 1.9 PA DOGANE I ARDHUR NGA SUEDIA

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 193,586

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

GOLF 5 TDI 1.9 PA DOGANE I ARDHURR NGA SUEDIA I GATESHEM PER GOGANIM
77 KW 105 PS
KLIMA AC
DRITARE ELEKTRONIKE
LARSE TE DRITAVE
ESP
ABS
CENTRAL ME TELE DIRIGJUS (DY QELSA)
ALO FELGE SHUME TE MIRA
SENZORA SHIU
SHUM I PASTER BRENDA DHE JASHT
SMS MOS DERGO
044 316 677

SHPALLJET TJERA