TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.08.2015, Në orën: 19:42
Kjo shpallje është shikuar: 1210 herë

Titulli : OPEL ASTRA G 1.7 DTI 1 VIT REXHISTRIM

Çmimi : 3,222 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
opel astra g 1.7 dizell dti
rexhistrim 1 vit
I servisuar
gjendje perfekte

Info tel 044 786 281
+386 49 207 526 viber online

SHPALLJET TJERA