TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.08.2015, Në orën: 19:45
Kjo shpallje është shikuar: 884 herë

Titulli : OPEL MERIVA 1.7 CDTI DIZELL ME DOGAN

Çmimi : 4,222 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Meriva

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet Opel Meriva 1.7 cdti dizell 100 psme dogan dhe homologim te paguarardhur nga zvicrrakarrika me nxemjexenon fabrikishtklimatronikabs esp air bag full extra

SHPALLJET TJERA