TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.08.2015, Në orën: 18:41
Kjo shpallje është shikuar: 1083 herë

Titulli : Polo 1.4 TDI Tour

Çmimi : 5,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199,999

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes veturen VW Polo 1.4 Tdi,59 KW,viti i prodhimit 2007,Modeli TOUR
Automjeti posedon:
*Sensora Parkingu (PDC)
*Tempomat (Cruise Control)
*Bordcomputer
*Klimatronic
*Navigacion
*CD Shanzher-Magazin (6 CD)
*Karrikat me nxemje
*ESP
*ABS
*4 Xhama elektronik
*2 Qelesa origjinal
*4 Goma te reja M+S
*Liber te Servisit, etj..
-Automjeti eshte ne gjendje shume te mire teknike,servisin e rregullt e ka te kryer.
-I doganuar dhe regjistruar per here te pare ne Kosove ne Qershor 2015, regjistrim deri ne Qershor 2016.
045/555-440
Ndrrim nuk bëj!

SHPALLJET TJERA