TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.08.2015, Në orën: 22:50
Kjo shpallje është shikuar: 1194 herë

Titulli : Mercedes B200 Diesel

Çmimi : 8,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes B 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2006

Përshkrimi

Mercedes B 200 Dizel RKS 2006 Vetura është Ne gjendje te shkelqyshme Kilometrazhin i garantuar i ardhur nga Zvicrra qe 6 muaj Dhe i Regjistruar ne Kosov. ësht full Ekstra ësht 200 Dizel.
-Automatik Tip Tronik
-Navigacion
-Senzora
-Dritat Xenon Big Xenon
-Karrikat Me Likur
Per Me Shum Informata Kontaktoni Ne Numrin e Telefonit:044177366
Ose ne Viber:+37744177366

SHPALLJET TJERA