TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.08.2015, Në orën: 00:39
Kjo shpallje është shikuar: 1312 herë

Titulli : Elektro montues e elektro instalues

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Ndërtim

Përshkrimi : Instalime elektrike ne ndertesa , shtepi private , lokale etj si dhe mirmbajtjen dhe riparimin e instalimeve te vjetra

SHPALLJET TJERA