TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.08.2015, Në orën: 19:07
Kjo shpallje është shikuar: 632 herë

Titulli : Sherbime te Konbatilitetit dhe Financave

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Financa & Ekonomi

Përshkrimi : H&F Consulting është kompani që ofron shërbime për kontabilitet dhe financa. Të gjitha shërbimet tona realizohen nga profesionist të kësaj sfere të certifikuar në lëminë përkatëse.
Për më tepër na kontaktoni në:
+37744/646-472
Hekuran.fetahu@gmail.com
www.hfconsulting-ks.com

SHPALLJET TJERA