TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.08.2015, Në orën: 22:00
Kjo shpallje është shikuar: 791 herë

Titulli : Shtepia ne Shitje Bregu i Diellit

Çmimi : 380,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 240m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : /

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shtepia gjindet ne Lagjen "Bregu i Diellit", afer Furres Qerimi 1 , Aktash II, Eshte 2 kateshe 120 m2 secili kat, ka garazhe dhe oborr.
Eshte lagje e qet dhe shum afer qendres se Qytetit.

SHPALLJET TJERA