TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.08.2015, Në orën: 00:30
Kjo shpallje është shikuar: 569 herë

Titulli : Skuter 125 Yamaha

Çmimi : 299 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Shitet Skuteri YAMAHA 125 doganen dhe homologimin e ka te pagume,vetem ke me rigjistruh.

SHPALLJET TJERA