TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.08.2015, Në orën: 18:58
Kjo shpallje është shikuar: 859 herë

Titulli : Pergadisim: Embelsira, Bakllava, Flija

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Artikuj Ushqimor

Përshkrimi : Bejme pergaditjen e embelsirave, bakllavave, flijave me porosi per ditelindje dhe evente tjera per te porositur na kontaktoni: 038 250 134

SHPALLJET TJERA