TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.08.2015, Në orën: 00:03
Kjo shpallje është shikuar: 1458 herë

Titulli : BMW 330 XD

Çmimi : 5,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 330

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

- MBW 330 XD
- AUTOMATIK TIPTRONIK
- NAVIGACJON
- ULESET LEKURE DHE ME MEMORIE
- VITI I PRODHIMIT 2003
- ABS NE 4 RROTA
- RADIO - CD
- BLUETOOTH
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA XENON
- PASQYRE ELEKTRONIKE
- KLIMA AC 2 ZONAL
- ALARM
- POSEDON 2 QELESA

- TEL 045 411 811 OSE 049 764 264

SHPALLJET TJERA