TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.08.2015, Në orën: 00:06
Kjo shpallje është shikuar: 1265 herë

Titulli : SHITET NDROHET BMW X5 AUTOMATIK RKS 10 MUJ FULL EXTRA

Çmimi : 7,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2002

Përshkrimi

SHITET NDROHET TEL 045 426 188 ose viber +37745426188

BMW X5
3.0 DIZELL
AUTOMATIK TIPTRONIK
KLIMATRONIK
REGJISTRIM 10 MUJ
VITI 2002
ABS SRS
AIR BAG ESP
CENTRALL ME DIRIGJUS
DRITARET ELEKTRONIK
KARIKAT ME NXEMJE
PASQYRET ME NXEMJE
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
PULLA NE TIMON
205 MI TKALUME ME GARANCION DVETAT
KARIKAT LIKUR
FELLNE ME GUMA SHUM TE MIRA
EXENON
POSA E NDRUME PUMPA E UJIT DHE RYPI ME FAKTUR
EXTRA E RUJTNE SI MRENA ASHTU EDHE JASHT
HIPOTEK SOSHT PERKTHIMI MENIHER
BOJ NDRIM ME NDRIM KA TJETER QMIM
TEL 045 426 188

SHPALLJET TJERA