TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.08.2015, Në orën: 01:00
Kjo shpallje është shikuar: 1130 herë

Titulli : Bmw 530

Çmimi : 8,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 196,000

Motori (kubik) : 3.0

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

Përshkrimi

SHITET BMW 530 DIESEL E60

MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR)

E REGJISTRUAR NE RKS DERI 15.09.2016

E SAPO SERVISUAR ME ULJE EDHE FILTERA KOMPLET

SI DHE NE TRAP KOMPLET EDHE REGLLAZH

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA ASNJE GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 18.07.2004

SHPALLJET TJERA