TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.08.2015, Në orën: 10:57
Kjo shpallje është shikuar: 1089 herë

Titulli : Rritni biznesin tuaj me lokacion te ri ne qender te Prishtines

Çmimi : 1,000 €

Kategoria : Qera: Dyqane & Objekte Afariste

Përshkrimi : Ne qendren tregtare Supernova shiten ose leshohen me qira lokale te madhesive te ndryshme, duke filluar nga 100m2 deri ne 2,500m2.

Lokalet kane infrastrukture komplete, duke filluar nga klimatizimi i instaluar ne pllafon (ngrohje/ftohje), ndriçimi Gjerman dhe Pllakat Spanjolle. Secili kat posedon nga 3 banjo te cilesise me te larte. Ndertesa eshte e rregulluar ne menyre europiane edhe nga pamja e jashtme e fasades e cila e ben pike referimi ne Prishtine. Qendra Supernova posedon edhe parking prane objektit ne madhesi prej 5 ari ku mund te akomodohen deri ne 20 vetura per klientet dhe gjithashtu 2 kate parkingje nentokesore qe mund te shfrytezohen per qiramarresit ose pronaret e lokaleve.
Qendra Supernova gjindet 300 metra nga Komuna e Prishtines, ne rruge kryesore ne Lagjen Tophane.

Cmimet variojne varesisht nga siperfaqet e lokaleve.

Na kontaktoni ne numrin: 045 885 883

SHPALLJET TJERA