TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.08.2015, Në orën: 11:09
Kjo shpallje është shikuar: 845 herë

Titulli : Shitet anije bayliner

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Anije & Barka

Përshkrimi : Shitet anije bayliner 1999 viti mercruiser benzin per 6 persona me flejt, anija gjendet ne kroaci poreq, pranoj dhe ndrrim

SHPALLJET TJERA