TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.08.2015, Në orën: 11:13
Kjo shpallje është shikuar: 968 herë

Titulli : Shitet shtepia-villa ne Ulqin

Çmimi : 230,000 €

Kategoria : Vila

Përshkrimi : Shtepia gjindet ne Ulqin (Mali i zi) ne lagjen Pinjesh lagje e urbanizuar, 700m nga hoteli Albatros. Shtepia eshte e ndare ne tri apartamente nga 65m2, dhe ka kete renditje: kati i pare eshte e gjitha hapsire e cila i permban dhomat e gjumit , dhomen e dites dhe kuzhinen me banjo, ndersa kati i dyte ka dy apartamente me nga dy dhoma te gjumit,dhoma e dites, kuzhina, banjo dhe terasa. Te tri apartamentet jane te mobiluara, poashtu ka edhe garazha per dy vetura.

Shtepia eshte e shtrire ne nje hapsire prej 2 Ari dhe ka nje pamje shume te bukur. Cmimi prej 230.000euro eshte i negociushem.

SHPALLJET TJERA