TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.08.2015, Në orën: 11:17
Kjo shpallje është shikuar: 1284 herë

Titulli : Volkswagen/VW Golf - 2003

Çmimi : 5,981 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 205,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

2003 Vetura ka performansa të shkëlqyeshme. Është dizel, klimatronik, hapje/mbyllje e xhamave elektronik. Është ekonomik ne shpenzime dhe ne servisime i rregullte. Është mjaft i ruajtur si nga jashte ashtu edhe brenda si dhe ne motor. Ka regjistrim të vlefshëm deri në muajin e korrik të 2016.
Tel.: 044 16 96 96

SHPALLJET TJERA