TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.08.2015, Në orën: 11:28
Kjo shpallje është shikuar: 1607 herë

Titulli : PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Porsche Panamera

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 152,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura, Panorama

Përshkrimi

Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon , ulset lekur te zez , ulset elektrike ,
ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , bordkompjuter ,
tempomat , abs , esp , airbag , radio CD USB ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA