TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.08.2015, Në orën: 17:24
Kjo shpallje është shikuar: 1176 herë

Titulli : Mercedes E200 CDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 200

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 209,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Mercedes E200 viti i prodhimit 2004 i regjistruar ne rks deri me 28 / 04 / 2016 ne gjendje shum shum te mir teknike posedon : klim tronik ,tempomat , bordcompiuter ,gjama elektronik pasqyre elektronike ,interjer te lekures karriga me nxemje airbag ,dritare elektronike,mbyllje qendrore , alarm , goma te reja, fellne te aluminit ,per me shum mund ta shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ke ket nr TEL:044269000

SHPALLJET TJERA