TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.09.2015, Në orën: 01:33
Kjo shpallje është shikuar: 963 herë

Titulli : Audi A6 2.0

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 213,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Shitet audi a6 2.0tdi ne gjendje shkelqyshme me hargjime shum te vogla,regjistrim deri nfund gushtit 2015 dhe me goma te veres

SHPALLJET TJERA