TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.09.2015, Në orën: 15:40
Kjo shpallje është shikuar: 1748 herë

Titulli : Golf 7

Çmimi : 17,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 123,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2013

Përshkrimi

Shitet Golf 7
Bluemotion
Manual
Viti prodhimit 2013
Navigacion me touch screen
Panoram
Klimtronic
Tempomat
Senzor parkingu para prapa
Senzor shiu
Auto parking
Auto hold
Auto assistent
Pasqyret elektrike
Dritare elektrike
sistem frenimi ABS
sistem terhjekje Esp
Airbag x10
Fellga shum te bukura
Liber te servisit
2 Qelsa
Ndalje dhe dhezje automatike ne samafore
i doganuar qe 2 muaj
Vetura eshte e ardhur nga gjermania per me shum ne 045333348 apo 049 160 160 viber 0038649160160

SHPALLJET TJERA