TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.09.2015, Në orën: 11:13
Kjo shpallje është shikuar: 849 herë

Titulli : Opel vektra GTS

Çmimi : 5,500 €

Cmimi në zbritje : 5300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Vectra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2003

Ekstra : Panorama

Përshkrimi

Shes veturen Opel Vectra, vetura ka marsh automatik, eshte ne gjendje te rregullt, esht dizel me motorr 2.0 .
Modeli eshte i vitit 2003, xhamat elektronik, ka senzora para e mrapa karrikat e para jon me nxemje e ka klimen automatike per ver ftoh e per dimer nxeh,po ashtu e ka sterion me 5 cd, vetura nuk ka regjistrim por ne momentin qe kemi ndonje klient serioz dhe deshiron ta blen ne e bejm regjistrimin e vetures per nje vit.
Mund te na kontaktoni nga ora 08:00 - 20:00
Tel:
Nr.044215495
Nr.049246723

SHPALLJET TJERA