TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.09.2015, Në orën: 16:44
Kjo shpallje është shikuar: 921 herë

Titulli : BMW X1 2.0 D

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X1

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 207,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Shitet Shes
Bmw X1 18 D 2.0 Dizel
Automatik-tiptroni
Klim
Abs
Esp
Airbag
Drita Mjegulles
Karriga me Nxemje
Xhama me Rrym
Dirigjime ne timon
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Karriga me Dirigjim
Goma Te mira M+S
Vetura Eshte ngjendje te mir teknike po ashtu edhe optike
Viti : 2011
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : E Zezë Metalike
CCM : 1995
KW : 105
Vetura posedon 2 qelesa
Km : 207.000
Vetura Eshte me Dogan
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA