TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.09.2015, Në orën: 22:18
Kjo shpallje është shikuar: 585 herë

Titulli : Ford S Max 2010

Çmimi : 12,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford S-Max

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 179,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes veturen Ford S-MAX vetura eshte e sapo ardhur nga gjermania dhe gjendet ne ks deri me 20.08.2015 vetura asht ne gjendje perfekte gjamat e zeza fabrikisht kilometra te garantuara mund ta kontrolloni ku te doni liber servisi nuk ka nevoj qe te investohet asnje cent pres bleres serioz

SHPALLJET TJERA