TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.09.2015, Në orën: 14:25
Kjo shpallje është shikuar: 1784 herë

Titulli : Audi A4 2.0 TDI S-Line

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Audi A4 2.0 TDI S-Line -08
shes Audi A4 ne gjendje fantastike.
Motorrin e ka 2.0 e cilla dot thot qe i ka 140 kual fuqi
, hargjon pak, 5,5 litra ne 100 kilometra.
Menjaqin tekniken mat te ri 7 shpejci multitronik
. Qe dy dit gjindet kerri ne kosove. Nuk ka dogan te paguar.

Audia eshte e tipit S-Line e cilla dot thot qe gjitha gjerat i ka sport
, branikat, llajsnet, trapin, amortizimin, ulset dhe instrument tabllen.

4 guma M+S te reja ja kam ngjit para se mu nis.INFO NE 045613666--------049858656
viber+38649858656
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...

SHPALLJET TJERA