TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.09.2015, Në orën: 00:08
Kjo shpallje është shikuar: 941 herë

Titulli : SHES AUDI A6 3.0 TDI

Çmimi : 30,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 44,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2012

Përshkrimi

Shes Audi A6 3.0 tdi me targa rks ne gjendje si e re full option
Ka 2 pal goma te dimrit dhe veres
Ka vetem 44 .000 km
E servisuar me regull vetem ne VW
Bejme edhe ndrim me veture me te lire
Viber te 0037744331234

SHPALLJET TJERA