TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.09.2015, Në orën: 17:40
Kjo shpallje është shikuar: 755 herë

Titulli : Mercedes-Benz A 170

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 170

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 146,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2003

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
Mercedes-Benz A 170 CDI Long Version
1.7 cdi
Automatic
Klim-Ac
Abs
Esp ASR
Airbag
Karriga me Nxemje
Tempomat
Xhama me Rrym
Cd-Player
Board Computer
Viti 2003
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : e Hiritë Metalike
CCM : 1689
KW : 70
PS: 96
Km : 145.000
Vetura Eshte me Dogan - Prejardhje Nga Gjermania
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00
Çmimi: Me Marrveshje

SHPALLJET TJERA