TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.09.2015, Në orën: 15:30
Kjo shpallje është shikuar: 1039 herë

Titulli : Mercedes-Benz C270

Çmimi : 6,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 192,400

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

shes mercedesin C klas ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike
pa asnje gervishje
me te gjitha serviset e kryra
vetura posedon
i regjistruar rks deri me daten 23.01.16
nderrusi i shpejtsi automatik tiptronik
191093 tkalume tgarantume
xenon me llupa fabrikisht , karrika lekur me rrym + nxemje
navigacion ,tv, plus cd shanzher me 6cd
senzor parkimi para dhe mrapa
senzora shiut
klima 3zonal funksinale
pulla ne timon
cruz kontroll
liber servisi
tempomat
bord kompjuter
telefon
frigirifer
dritat i pastron me pull
si dhe pasqyret i palon
air bag gjdo kend
abs esp srs
drita mjegullec
4 xhamat me rrym
dy qelsa etj,
me nje fjal vetura eshte full eksta
ndrrimi i mundeshem qmimi ndryshon
me kesh i diskutushum
vetura esht ne emrin tim personal
vlen te ceket se nuk eshte hipotek mund te perkthehet brenda ores te noteri
049 795 725 + viber
045 897 449

SHPALLJET TJERA