TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.09.2015, Në orën: 17:27
Kjo shpallje është shikuar: 857 herë

Titulli : OPEL SIGNUM 1.9 CD

Çmimi : 6,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Signum

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 181,806

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Opel SIGNUM 1.9 CD-ti –BUSSINES CLASS

-Viti i prodhimit 2006,
-Motorri 1.9 CD-ti dizell
-1875 kubik,
-110kw-150ps,

-Hargjimet e vetures
-Vozitja e kombinuar: 5.5 litra / 100 km
-Vozitja ne rruge te hapur: 4.8 litra / 100 km
-Vozitja ne qytet 7.8 litra / 100 km


-Gjatesia e vetures: 4636 mm
-Gjersia e vetures: 1798 mm
-Bagazhi i vetures: 365-600 litra


-Ndrruesi i shpejtesive manual 6 shpejtesi + rikverci,
-Ngjyre hiri metalike ,,
-5 dyer ,
-5 ulese
-Paketi i paisjeve njeri nder me te avansuarit tek ky model i opel SIGNUM-Bussines class
-Kompjuter bord
-Klime funksionale-dy zonale
-ABS
-ASR,
-ESP
-Tempomat
-Mbyllje qendrore ,
-Xhamat elektronik ,
-Xhamat color fabrikisht ,
-DVD-mp3-cd-bluetouth-Navigacion ekran 7 inch
-Timoni multifunksional i levizeshem me komanda ne te,
-Ulese multifunksionale levizese,
-Ulese shume te ruajtura pos me kan te reja
-Uleset e pasme kane mundesin e levizjes para dhe prapa,
-Posedon vendin per vendosjen e frigoriferit ne ulset e pasme,
-Mbeshtetese te dores prapa
-Mbeshtetese te dores para,
-8 air bega,
-Fellne me guma shume te mira pos me kan te reja ,
-Drita te mjegulles,
-Dritat I levizin ne drejtim qe leviz timonin,
-Larese te dritave-farave
-Drita me llup Xenon-Bixenon ,
-Senzora te parkimit si para ashtu dhe prapa
-Kilometrazhi I garantuar

-Gjendja e vetures eshte EKSTRA fenomenale si ne interier te mbrendshem ashtu dhe te jashtem ,karroseri ,motorr ,trapa ,ndrrues shpejtesie ,nuk ka nevoj qe te investohet ne te asnje cent perveq naftes ,
Vetura eshte e posa doganuar dhe regjistruar ne emrin tim personal ,prejardhje e vetures eshte nga zvicrra me kilometrazh te garantuar . nuk eshte ne hipotek bankare perkthimi I vetures behet menjeher..

-Veture shume praktike me hargjime te vogla si ne rruge lokale ashtu dhe ne rruge magjistrale...

-Veturen mund ta shiqoni-provoni-testoni ne qdo kohe

SHPALLJET TJERA