TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.09.2015, Në orën: 18:31
Kjo shpallje është shikuar: 1075 herë

Titulli : Golf 7

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 156,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2013

Përshkrimi

Shes Golf 7 viti i prodhimit 2013 Dizel 1.6 TDI , i ardhur nga gjermania I regjistruar ne rks perher te parë nje vit regjistrim ne gjendje shum shum te mir teknike posedon : novigacion klim tronik ,tempomat , bordcompiuter, kamer parkimi ,gjama elektronik pasqyre elektronike airbag, timon tresh ,dritare elektronike, drita xenon bixenon mbyllje qendrore , alarm , goma te reja ,per me shum mund ta shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne TEL:044213279

SHPALLJET TJERA