TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.09.2015, Në orën: 01:27
Kjo shpallje është shikuar: 859 herë

Titulli : Audi A6

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3.0

Viti : 2004

Përshkrimi

shes Audi A6 viti i prodhimit 2004 dizel 3.0 TDI ,Automatik tiptronik , posedon ; Novigacion , klim tronik , tempomat , bordkompjuter , interjerin e lekures , karrigat me nxemje , dirigjuse ne vollan , senzor parkimi , goma te reja , fellne te aluminit , e regjistru ne rks , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 269000

SHPALLJET TJERA