TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.09.2015, Në orën: 18:42
Kjo shpallje është shikuar: 1142 herë

Titulli : Shtepi me Qira ne Fshatin Nderkombetar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 320m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtepi me Qira ne Fshatin Nderkombetar

Lokacioni: Hajvali

Siperfaqe 320 m2 Banim

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- 2 Sallona
- Kuzhin
- Zyre
- 2 Banjo
- 1 Wc
- Ballkon

Posedon:

- Podrum
- Depo
- Teras e vendosur ne bashqe ne pjesen e pasme te shtepise
- Sistem te ngrohjes gjeotermal
- Klim
- Ngrohje ne dysheme te banjove dhe te kuzhines
- Obor 8 ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: [email protected]
Web: www.prishtina-city.com

SHPALLJET TJERA