TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.09.2015, Në orën: 02:23
Kjo shpallje është shikuar: 1628 herë

Titulli : VW Phaeton

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Phaeton

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 211,000

Motori (kubik) : 3.2

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

HES VW PHAETON 3.2 BENZIN FULL OPTION VITI I PRODHIMIT 2003 I REGJISTRUAR DERI ME 15/07/2016

VETURA KA ULSE TE LEKURES NAVIGACION SENZORA PARKIMI ,TEMPOMAT
MENJAQIN E KA MANUAL DHE SHPENZIMET I KA ME TE VOGLA

SHPALLJET TJERA