TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.09.2015, Në orën: 21:44
Kjo shpallje është shikuar: 1292 herë

Titulli : VW Touareg 3.0 TDI

Çmimi : 11,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touareg

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3.0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

shes ose nderroj veturen me marrveshje. Taureg 3.0 motorri V6, seria INDIVIDUAL, me lifta per ngrijte dhe zbritje te vetures eshte ne gjendje shume te mire, eshte full ekstra, ka fellne shum te mira 22 me goma te veres. karrikat i levizin automatik, me senzora per parkim, xhamat automatik, pasqyret automatik, enterieri mbrenda me lekure ngjyre kafe dhe te zeze, ngrohje ne karrika me klime shume te mire, posa i serviusar komplet

SHPALLJET TJERA