TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.09.2015, Në orën: 16:47
Kjo shpallje është shikuar: 1832 herë

Titulli : BMW X6 2009

Çmimi : 36,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2009

Përshkrimi

BMW X6 35d - FULL
Shitet X6 35d full me te gjitha pajisjet.

Ai qe eshte i interesuar le tna kontakton dhe ja dergojme fotot e fellneve qe jane ble 8000 Franga.

SHPALLJET TJERA