TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.09.2015, Në orën: 21:57
Kjo shpallje është shikuar: 2042 herë

Titulli : VW GOLF 5 DIESEL

Çmimi : 6,899 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 161,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura, Panorama

Përshkrimi

Shitet VW Golf V 2.0 TDI, Full EXTRA.... me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne. Golfi eshte shume shume i pastert, pa asnje shenje brenda e as jashte.

......5.5 l / 100 km.....


Vetura eshte e ardhur nga Gjermania, e servisuar cdo here ne servisin e autorizuar te VW-se ne Gjermani.

Km te garantuara me liber servisi dhe histori e plotè.....

.......... Dogane te Paguar, i rexhistruar RKS

* Viti: 24.12.2004, ( i shitur per here te pare ne vitin 2005)
* Modeli i avansuar i Golf 5
* Motori: 2.0 TDI- Diesel ( model i ri )
* Ndërruesi i Shpejtesive: Manual, 6 Shpejtesi + R
* Ngjyra: E kalter Metalike
* Dyer: 4 + 1
* Navigator
* Klimatronik
* Xenon-BiXenon
* Karrika elektrike dhe nxemje
* Shiber etj....etj.....

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite prej ores 08:00 deri 22:00.

Ju lutemi mos dergoni SMS!

info.ne tel. 044 389 309 dhe 045 508 005

Presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA