TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.09.2015, Në orën: 23:57
Kjo shpallje është shikuar: 1051 herë

Titulli : Shes banesen ekskluzive, ne Rezidencen Gjermane, ne lagjen Mati 1, Prishtine

Çmimi : 750 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 71m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Jo

Përshkrimi : Shes banesen 3-dhomeshe ne Rezidencen Gjermane ne lagjen Mati 1 ne Prishtine (rrethrrotullimi i i ri ne perfundim te rr. Enver Maloku).

Banesa eshte me siperfaqe 71.33 m2 dhe ka kete renditje:

Kati i: 3te
Sallon me kuzhine: 1
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Shpajz: 1
Ballkon: 1

Per siperfaqen qe ka banesa ka shfrytezueshmeri maksimale dhe ofron nje komoditet maksimal per nje famijle.

Banesa ka poziten me te mire ne objekt eshte e pozicionuar ne Jug- Lindje (Ne lindje jane 2 dhomat e gjumit dhe ne jug eshte salloni me kuzhine dhe ballkoni) - gjate gjithe dites ka ndriqim natyral.

Cmimi i baneses eshte 750 Euro/m2 x 71.33 m2 = 53'500 Euro ne total.

Banesa eshte duke u finalizuar dhe do te jete e gatshme per banim ne fillim te pranveres 2016.

Investimi eshte 100% gjerman nga investitore gjerman dhe te gjitha materialet e perdorura ne objekt jane prodhime te kualitetit me te larte Evropiane dhe eshte objekti me cilesore i ndertuar ne Prishtine duke u nisur nga fasada qe eshte 100 % e ventiluar me Fundermax dhe enterieri i punuar nga materialet me cilesore te gjitha prodhim evropian si koridoret e gjera me granit evropian, parketi i cilesise me te larte, te gjitha dyert Horman, dritaret KBE gjermane deri ne dysheme, me roleta automatike, sanitaria Grohe, sitemi i ngrohjes me rryme (alternative me lidhje ne nxemje qendrore te qytetit), 24 h uje, trafo e vecante per objekt etj...

Verejtje: Ne videon e bashkangjitur mund te shikoni modelin e njejte te baneses se mobiluar qe eshte pergatitur per prezantim nga investitoret.

Ne cdo kohe gjate dites mund te vizitoni objektin dhe te bindeni per cilesine e ndertimit.

Per cdo informacion shtese na kontaktoni lirshem.

Me respekt,
Jetoni
Mob: +37744358310
Email: [email protected]

SHPALLJET TJERA