TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.09.2015, Në orën: 00:00
Kjo shpallje është shikuar: 691 herë

Titulli : Nike Maestri

Çmimi : 15 €

Kategoria : Koleksione

Përshkrimi : Shes patiket Nilke, nr. 38 1/2, per footsal, origjinal, te blera ne Perendim, shume pak te perdorura dhe ne gjendje te rregullt.

SHPALLJET TJERA