TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.09.2015, Në orën: 00:01
Kjo shpallje është shikuar: 721 herë

Titulli : Monitor + PC me te gjitha pjeset

Çmimi : 80 €

Kategoria : Kompjuterë

Përshkrimi : Shes monitorin KTC modeli W9009S 19" i pershtatshem per videolojra me rezolucion te larte prej 1440 x 900 dhe 16.7M display color I paisur me zerim Audio . Pak i perdorur dhe ne gjendje te rregullt.

Bashk me monitorin vjen edhe PC shtepiza 1.8ghz dual core 1GB ram dhe kartel shum te mir grafike Up To 300MB poashtu edhe me te gjitha kablot lidhse tastiera dhe mausi .
Vetem monitori ia vlen per qmimin.

SHPALLJET TJERA